Zaznacz stronę

Zastanawiacie się pewnie, jakie autko będzie odpowiednie dla małego dziecka. Na rynku jest ogromny wybór, który może doprowadzić o zawrót głowy chcący podjąć dobrą decyzję w wyborze zakupu pierwszego autka dla malucha. Zobaczcie co Wam mogę dziś polecić.

Autko plastikowe, gumowe czy może tradycyjne jaki wybór podjąć?

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko, które tym autkiem ma się bawić. Dla starszego, możemy spokojnie wybrać autko tradycyjne lub z plastiku, mniejszemu maluchowi poleciłabym autka z gumy. Dlaczego akurat autko z gumy, a nie autko plastikowe czy metalu dla malucha? Odpowiedź jest prosta autko z gumy jest bardziej przystosowane do użytkowania przez małe dzieci niż wyżej wymienione.

Co przemawia na korzyść autek z gumy :

  • posiadają miękkie wykończenia
  • wydają dźwięki
  • są przystosowane wielkością do małych rączek
  • nie mają w swoim składzie FTALANÓW ani BPA

Autka te są świetne i chętnie będą bawić się nimi i chłopcy i dziewczynki. Samochodziki te są w super kolorach a nie jest powiedziane, że to zabawka tylko dla chłopców Nasza córka codziennie bawi się samochodzikami!  Nawet gdy dziecko się na nim potknie czy uderzy się nie zrobi sobie krzywdy bo autko jest wykonane z miękkiego materiału. Dla starszego dziecka możemy spokojnie postawić na tradycyjne utka bądź autka z plastiku. Takimi samochodzikami większe dziecko będzie już wiedziało jak się nim bawić i raczej nie zrobi sobie krzywdy.

Najlepsze Autka dla Dzieci

Zabawki dumel