Zaznacz stronę

Samochód elektryczny dla dzieci opinie

utworzone przez | lut 18, 2021 | autka dla dzieci opinie, autka na akumulator, autko, autko dla dzieci | 0 komentarzy

Samochody dla dzieci na akumulator stały się hitem wśród najmłodszych. Jest to jeden z prezentów, który wzbudza entuzjazm zarówno u dziewczynek, jak i chłopców. Dużą zaletą tego typu zabawek jest to, że posłużą dziecku do zabawy przez wiele lat. Na co zwracać uwagę wybierając autka dla dzieci?

Dzieciom wielką frajdę sprawia możliwość naśladowania swoich rodziców. Lubią bawić się w kucharza i asystować mamie w kuchni, lubią bawić się w mechanika i asystować tacie w warsztacie. Chcąc w pełni upodobnić się do rodziców, chciałyby mieć własny pojazd, który mogłyby prowadzić. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy ucieszą się z autka na akumulator.

Samochód elektryczny dla dzieci – co to takiego?

Samochody zdalnie sterowane to pojazdy wyglądem przypominające prawdziwe samochody. Są tylko dużo mniejsze i dostosowane do wieku i wzrostu dzieci. Wyposażone są w specjalny akumulator, dzięki czemu dzieci mogą samodzielnie prowadzić pojazd. Samochód na akumulator opinie ma bardzo dobre wśród rodziców, którzy dzięki tej zabawce mogą uczyć swoje pociechy zasad poruszania się na drodze.

Zabawki na akumulator mogą przypominać wyglądem samochody, ale również motocykle, quady czy traktory. Zdalnie sterowane pojazdy są stylizowane na samochody, motocykle znanych marek.

Samochód elektryczny dla dzieci – co brać pod uwagę przy wyborze?

Na rynku dostępne są pojazdy w wielu kolorach i wzorach. Jednak nie aspekty wizualne, a techniczne powinny decydować przy wyborze samochodu elektrycznego. Samochód na akumulator dla dzieci opinie posiadający dobrą, powinien być wyposażony w:

  • wolny start
  • pasy bezpieczeństwa
  • dobrej pojemności akumulator, np. 12 V (przydatny jest również wskaźnik poziomu baterii)
  • napęd jedno lub dwusilnikowy
  • pilot zdalnego sterowania, najlepiej o częstotliwości 2,4GHZ dzięki, któremu rodzic będzie miał pełną kontrole nad pojazdem
  • koła EVA, gumowe pompowane, ewentualnie plastikowe z gumową opaską dla komfortowej jazdy po nierównym podłożu

Oprócz tego dobrze, aby pojazd miał otwierane drzwi, bagażnik, panel dźwiękowy z możliwością podpięcia swojej muzyki. Odgłosy odpalania silnika czy ruszania będą dla dziecka bardzo atrakcyjnym dodatkiem.

Przygodę z pojazdem na akumulator może zacząć już roczne dziecko. Dzięki pilotowi w zestawie maluch może siedzieć za kierownicą, a rodzic może sterować autem, czuwając nad bezpieczeństwem swojej pociechy. Dla takich maluszków dobrze jest wybrać auto małe, jednoosobowe, aby gabaryty pojazdu go nie przestraszyły. Autko na akumulator dla starszego dziecka, może być autem większym, dwuosobowym, stylizowanym np. na jeep.

Czy warto kupić samochód na akumulator dla dziecka?

Samochód dla dziecka na akumulator opinie nie zawsze ma pozytywną, jeśli chodzi o aspekt prezentowy. Przede wszystkim wysoka cena może być zaporą przed kupnem takiego pojazdu. Rozmyślając nad zakupem musimy wziąć pod uwagę, że taka zabawka starczy naszej pociesze na kilka lat. Początkowo my, jako rodzice, możemy sterować autem, a później nasza pociecha może to robić samodzielnie.

Autko na akumulator opinie ma jako uatrakcyjniacz spacerów. Jeśli maluch nie chce siedzieć w wózku, wyprawa na spacer w takim aucie będzie dla niego wielką frajdą. Posiadanie przez dziecko samochodu podobnego do samochodu rodziców to marzenie naszych pociech, które chcą we wszystkim nas naśladować. Autko na akumulator umożliwia mu wielogodzinną, bezpieczną zabawę. Takie pojazdy spełniają również funkcję edukacyjną. Dziecko poznaje zasady ruchu drogowego, musi pracować na swoim skupieniem uwagi, by nie wjechać w przeszkodę, a także ćwiczy koordynację ręka – oko.

Autko na akumulator choć drogie, może być kupione w prezencie składkowym – złożyć się mogą na niego rodzice, dziadkowie, chrzestni. Wówczas cena autka rozłoży się na kilka osób, a my kupimy dziecku zabawkę na długie lata.

Najlepsze Autka dla Dzieci

Zabawki dumel